ثبت نام

قوانین و مقررات معلم خصوصی هوشمندان

قوانین

مقررات

هر گونه استفاده از خدمات هوشمندان به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در سایت هوشمندان می‌ باشد. سایت هوشمندان هیچ توافقی با مدرسین خارج از این شرایط ندارد. شرایط و قوانین زیر مربوط به تمام مدرسینی است که به هر شکلی با هوشمندان همکاری و از خدمات آن استفاده می ‌کنند.

- زمان هر جلسه آموزشی برابر با 1 ساعت و 30 دقیقه است. قابل توجه است که زمان آموزش دوره های هنری برابر با 30 دقیقه است.

- کلاس ها راس ساعت مشخص شده باید تشکیل شود و تغییر ساعت کلاس، تاخیر و یا کنسل شدن کلاس از جانب مدرس از قبل باید با شاگرد هماهنگ شود .

- ارتباط مدرس و شاگرد صرفا باید در زمینه آموزش مربوطه باشد و چنانچه شاگرد و یا والدین شاگرد گزارشی جز این اعلام نمایند، هوشمندان این حق را برای خود محفوظ می‌ داند که نسبت به هرگونه عملی در خصوص پروفایل، سابقه همکاری و اعتبار مالی مدرسین در سایت اقدام نماید.

- چنانچه شاگردان گزارش و یا شکایتی در خصوص تخطی مدرسین در حوزه ای غیر از تدریس اعلام نمایند کلیه مسئولیت آن با مدرس می باشد و هوشمندان هیج مسئولیتی را در این خصوص نخواهد داشت.

- هوشمندان صرفا یک سایت برای معرفی استاد به شاگرد است و تضمینی در مورد نیات و قصد شاگرد به مدرسین نمی‌تواند ارائه نماید بنابراین مدرسان با مسئولیت خود برای تدریس به منزل شاگرد مراجعه می‌کنند و هوشمندان هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط مدرس با شاگرد نخواهد داشت.

- چنانچه مدرسی نظرات منفی زیادی داشته باشد، هوشمندان این حق را برای خود محفوظ می‌داند که نسبت به هرگونه عملی در خصوص پروفایل، سابقه همکاری و اعتبار مالی مدرسین در سایت اقدام نماید.

- در صورتی که شاگرد از مدرس مربوطه بخواهد که دروس دیگر را نیز به شاگرد تدریس کند، مدرس موظف است این کار را با کسب اجازه از هوشمندان و اطلاع‌رسانی به سایت هوشمندان انجام دهد. در غیر این صورت هوشمندان این حق را برای خود محفوظ می‌داند که نسبت به هرگونه عملی در خصوص پروفایل، سابقه همکاری و اعتبار مالی مدرسین در سایت اقدام نماید.

- رعایت شئونات اسلامی در کلاس الزامی می باشد و مدرس باید با پوشش کامل و مناسب محیط کار در جلسات آموزشی حاضر شود.

نکته:

میزان موفقیت شما در گرفتن شاگرد در گرو فعالیت شما در سایت هوشمندان است. قرار دادن ویدئو معرفی در پنل شخصی ، بارگذاری نمونه سوالات در قالب فایل PDF، ترغیب شاگردان در قراردادن نظرات و کامنت موجب نمایش پنل کاربری شما قبل از سایر اساتید میشود. بنابراین هر چه فعالیت شما در سایت بیشتر باشد احتمال نمایش پنل کاربری شما در صفحه اول سایت بالاتر میرود.

حق التدریس مدرس:

80 درصد از سهم هر کلاس به مدرس تعلق میگیرد که به صورت هفتگی و یا هر دو جلسه یک بار با مدرس تسویه میشود

تذکر:

- در صورتی که مدرس بخواهد به طور مستقیم با شاگردان و کاربران سامانه هوشمندان در ارتباط باشد و اطلاعات تماسش در سامانه هوشمندان نمایش داده شود، میتواند پنل کاربری خود را شارژ نماید. .

- توجه فرمایید که در صورتی که شاگرد از طریق هوشمندان به مدرس معرفی شود، چه مدرس پنل کاربری خود را شارژ کرده باشد و چه شارژ نکرده باشد حق السهمه هوشمندان محفوظ است، شارژ پنل کاربری صرفا به دلیل ارتباط مستقیم شاگرد و مدرس است و فقط در صورتی که شاگرد به صورت مستقیم با مدرس تماس بگیرد، هوشمندان هیچ سهمی ندارد..

نکته:

- در صورتی که مدرس پنل کاربری خود را شارژ نماید، تا زمانی که این گزینه فعال است، هوشمندان به هیچ عنوان مبلغی بابت حق معرفی شاگرد از مدرس دریافت نخواهد کرد

تذکر: در صورتی که زمان شارژ پنل شما به اتمام برسد اطلاعات تماس شما به صورت خودکار از سایت حذف میشود و برای نمایش مجدد اطلاعات تماس باید مجددا حساب کاربری خود را شارژ نمایید و یا با همان شیوه قبل (20 درصد از مبلغ هر جلسه بابت حق معرفی به هوشمندان تعلق میگیرد)ادامه همکاری دهید .